Keresés...

Gyakornoki állás #1 a Cseh Centrumban

Nemcsak a cseh sört szereted, hanem a cseh kultúra is érdekel? Legyél te is a Cseh Centrum csapatának tagja! A budapesti Cseh Centrum 2016. október - 2017. december időszakra gyakornokot keres a cseh kultúra magyarországi népszerűsítéséhez (időtartam: 3 hónap, munkaidő: heti 20 óra). Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 12.

INFORMÁCIÓ A GYAKORNOKI ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ

Szakmai irány: grafika, videó, PR

Munkakör:
● grafikai munka (promóciós anyagok tervezése és készítése)
● videó feldolgozás (felvétel, vágás)
● a budapesti Cseh Centrum által szervezett kulturális rendezvények propagálása
● részvétel az őszi kulturális rendezvények szervezésében

Elvárások:
● kiváló cseh vagy magyar nyelvtudás, jó angol nyelvtudás
● grafikai és vágó programok aktív használata
● megbízhatóság, motiváltság és csapatmunkában való együttműködés készsége

Amit kínálunk:
● érdekes projektekben való részvétel
● tapasztalatszerzés a kulturális és PR projektek lebonyolításában
● kapcsolat csehországi és magyarországi kulturális szervezetekkel és művészekkel
● kellemes csapat és kulturált munkakörülmények a város központjában
● igazolás szakmai gyakorlat elvégzéséről, ajánlólevél

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod , motivációs leveled és a kitöltött kérdőívet (letölthető alább) 2016. szeptember 12-ig a ccbudapest@czech.cz e-mail címre. A gyakornoki állás nem javadalmazott, elsősorban a kötelező szakmai gyakorlat teljesítésére, vagy pályázási lehetőséggel (pl. Erasmus+ ösztöndíj) rendelkező, illetve a kultúrdiplomácia iránt érdeklődő diákoknak ajánljuk.

10 ok, amiért érdemes nálunk gyakornokoskodni: http://budapest.czechcentres.cz/cs/novinky/10-duvodu-proc-jet-na-staz-do-ceskeho-centra-budap/

A kitöltendő kérdőív letölthető innen: kerdoiv-a-cseh-centrumban-betoltendo-gyakornoki-allashoz.doc
(56,50 KB)

Szakmai irány: grafika, videó, PR  Munkakör: ● grafikai munka (promóciós anyagok tervezése és készítése) ● videó feldolgozás (felvétel, vágás) ● a budapesti Cseh Centrum által szervezett kulturális rendezvények propagálása ● részvétel az őszi kulturális rendezvények szervezésében

Elejére!